The smart Trick of خدمات سئو سایت وردپرس That Nobody is Discussing

فلسفه بک لینک هم دقیقا یک همچین چیزی است، زمانی که شما در یک وب سایت بک لینک قدرتمند لینک سایت خود را قرار می دهید، درواقع دارید از اعتبار آن سایت قدرتمند استفاده می کنید، که در ویدئو های آموزش سئو به طور کامل نحوه بک لینک گذاری و معرفی چند تا وب سایت قدرتمند برای بک لینک گذاری در اختیار شما قرار داده شده است.

این افزونه با تعریف ماکسیمم عرض و طول تصویر، قبل از آپلود عکس ها در پوشه های سایت، به صورت اتوماتیک به کاهش حجم آنها می پردازد.

پلاگین های پیشرفته تر سئو وردپرس پارا فراتر نهاده و از لینک شدن سایتتان با کنسول جستجوی گوگل اطمینان حاصل می کنند.

ویرایشگر متای توضیحات به شما اجازه می دهد که متای توضیحات را به پست ها، صفحات، دسته بندی ها، الحاقیات، برچسب ها و حتی صفحه اصلی اضافه کنید.

زمانی که تعداد صفحات سایت زیاد باشد ولی تعداد باکتری های آن کم باشد و بک لینک های عموما به یک یا چند آدرس مشخص از سایت شما ارجاع داده شوند.

سئو راهی برای افزایش ترافیک سایت است. شما می‌توانید با رعایت قواعدی که در سئو اهمیت دارند بازدید از سایت خود را بالا برده و یک جایگاه خوب در صفحات اول موتور‌های جستجو به دست‌ آورید.

. بکار میره. البته میشه هر نوع سایتی رو بصورت حرفه‌ای با وردپرس ایجاد کرد اما برای سایت ها و پروژه‌های خاصی خیلی پیشنهاد نمیشه چون کار رو سنگین میکنه!

در مجموع اصول و یادگیری سئو سایت برای همه ی سیستم‌های تولید و مدیریت محتوا یکسان می‌باشد. اما اگر از سیستم خوب و محبوب وردپرس برای طراحی و ساخت سایت استفاده می‌کنید، یادگیری سئو وردپرس به شما کمک خواهد کرد که مخاطبان زیادی در فضای آنلاین جذب کنید.

بهترین ابزار انتخاب نام دامنه

اما نکته ای که بسیار حائز اهمیت است، این است که هر موقع تصمیم گرفتید در سایت خود لینک خارجی قرار دهید، حتما به یک سایت معتبر که قدرت دامنه آن بالا باشد لینک دهید.

با استفاده از این افزونه می توانید داده های ساختار یافته برای صفحات تعریف کرده و ظاهر صفحات را در نتایج more info جستجوی گوگل سفارشی سازی کنید.

لینک دهی دقیق و موثر هم می تواند در روند سئوی سایت شما بسیار تاثیر گذار باشد، در مورد لینک دهی داخلی و خارجی باید گفت که لینک دهی داخلی همانطور که از نام آن مشخص است، ارتباط بین صفحات داخلی یک وب سایت را مشخص می کند.

بهترین ابزار انتخاب نام دامنه

این پلاگین وردپرسی نه نتها به بررسی لینک ها می پردازد، بلکه ریدایرکت ها و تصاویر نا موجود را نیز گزارش می دهد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *